elinkabublinka

Jaké programy lze sledovat s televizní kartou v notebooku?Zatím mám pouze základní UPC-jak mohu získat více programů?Dík

notebook,televizní karta,více programů
Doplňuji:
Dík za odpověď,bohužel tomu nerozumím…Jsem připojena na UPC,co je v bytě-ale v PC chci více…pokud si pořídím inter.antenu,bylo mi řečeno,že více programů nechytím,musím se někde přihlásit k odběru více programů

Odpovědi
led

Pokiaľ máte televízny tuner, môžte chytať aj na externú anténu
tunery sa delia na:
1 – len analog
2 – len digital
3 – analog a digitál
množstvo zachytených programov záleží od sily dostupného signálu.

Pokiaľ budete pripojená len na UPC, budete mať, len to , čo si zaplatíte.
Ak miesto toho si dáte vonkajšiu anténu, budete mať len to, čo chytíte z najbližších vysielačov.
Teda zjednodušene,
budete mať len toľko programov, koľko ich budete mať prístupných.

Televízna karta integrovaná v notebooku slúži na využívanie TV ako druhého monitoru – zvyčajne má len SVHS výstup (zdierku so 4 kolíkmi) Takáto karta väčšinou nemá možnsť prijímania TV signálu inou cestou, len Internetovú Tv ako každý iný notebook.