_136

Jaké profese trpí posttraumatickým stresovým syndromem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ze všech nejvíc pravděpodobně profesionální vojáci, kteří se zúčastnili bojových akcí. Poprvé byl tento syndrom rozpoznán už během první sv. války a týkal se hlavně rekrutovaných povolanců. Jejich zážitky z války byly natolik strašné, že někteří z nich se s tím nevypořádali do konce života a zbyly z nich jen ubohé lidské trosky.

Další odpovědi
Justin1

Pokud vím, může se to týkat hlavně lidí, kteří se ve své profesi potkávají se smrtí jiných lidí, jako jsou vojáci, lékaři a příslušníci integrovaného záchranného systému.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.