replicator

Jaké/které produkty se v ČR vytváří ve velkém měřítku?

Zajímá mě to, protože je lepší koupit domácí produkty než dovážené s vysokou cenu.
Vím, že je ČR velkým producentem piva, máku, kaprů a sýrů od Madetty.
Znáte ještě nějaké?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud ti jde jen o zemědělské a potravinářské produkty apod., pak bych ještě přidal chmel, řepka, produkty včelařství, dřevo, papír.

Další odpovědi
Drap

Škodovky, Tatry, Semtex, je toho spousta.

Smackdown

Tabák, Kutná Hora.

Radius

Dovážené výrobky nemusí být s vysokou cenou, jinak u nás bývají na náměstí farmářské trhy a tam si lze koupit potraviny přímo od pěstitelů, nemusí se platit doprava, skladování a další, vše je čerstvé…