jirka F

Jaké problémy může způsobit dlouhodobé rýpání se v nose až do krve?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prakticky žádné, je to jen nechutné. Jen tu může být riziko infekce, jak správně podotknul Rokio, pokud by byl dotyčný prst předtím v…doplň si sám.

Další odpovědi
Rokio

Třeba krvácení z nosu, opovržení společností (pokud to děláš na veřejnosti) a různé infekce.

zjentek

Žádné. Jen tě u toho mohou pozorovat tací, kteří skrze tvou zálibu mohou lehce přehlédnout své vlastní prasárny. A to pro tebe může být velmi, velmi nebezpečné. Takže VEŘEJNĚ raději nerýpat (svět je pln pokryteckých PRASAT).

aliendrone

No, já vidím věci odlišně, takže najdu pozitiva i v takovém případě (negativa ti vypíší ostatní).
Jako hlavní výhodu bych viděl to, že se ČASEM (při usilovném tréninku) obejdeš bez příboru, protože knedlíky a spol. budeš moci rovnou šňupat. ;) :D :D