PetaKo

Jaké přípravky používáte proti klíšťatům?

Odpovědi
Rokio

Obyčejný sprej proti klíšťatům. Postříkám si jím nohy a ruce, když jdu do lesa.

elkon

Žádné, ale dávám si pozor. Pokud jdu na houby, tak jedině v dlouhých kalhotách. Nevyhledávám polehávání v trávě. Nikdy jsem za svůj dlouhý život klíště neměl.

Hlada

Krokodýlek. Bez ohledu na oblečení nebo stříkání čímkoli, si často klíště přinesu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

IvkaH

Altaherba má spolehlivé repelenty proti tady těm potvorám. Vyzkoušela jsem těch přípravků na děti dost, ale po aplikaci tady těch jejich bylinných koncentrátů na ně nevlezlo nic.

PetaKo

Tak jsem ho na zkoušku koupila a je super ! www.altaherba­.cz/repelenty/sprej-repelent Vždycky když dojedeme z chalupy, tak jsme doštípaní, ale teď je to fakt premiéra, kdy nemáme nikdo ani štípanec.

zjentek

Elkon to není možný nemít za život klíště, ty seš určitě sterilní nebo co.