IvkaH

Jaké pralinky jsou na tom podle vás chuťově nejlépe?

Odpovědi
elkon

Klasika Orion.

quentos

Ručně vyráběné.

Arne1

Klasické pseudo-rumové

RyuzakiKate

Belgické Neuhaus. Bezkonkurenční.

Jáji88

Určitě doncoco.cz zkoušela jsem už různé protože mám ráda opravdu kvalitní sladké a nebojím se si za to připlatit, ale doncoco mi chutnají nejvíce

Vercule

Pralinek je k dostání spoooustu, ale každý je má chuťově jiné a nejvíc mi chutnají tady z té čokoládovny https://www.co­koladovnajanek­.cz/cokoladove-bonbony/

Vercule

To já mám vyzkoušené pralinky z čokoládovny Janek a ty mě oslovily moc, a to na čokoládu moc nejsem, ale tady ty si průběně objednávám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

majki636

Nejlepší je pralinky kupovat v těch specializovaných prodejnách. Nejvíc jsem si oblíbila od DonCoco, protože mají výborné náplně a miluju ty jejich pralinky v hořké čokoládě. Ty mají fakt excelentní.