Cermak

Jaké prádlo se vám líbí víc ? Latex nebo krajky ?

Nejlepší odpověď
Malvína

Krajky nebo kůže.

Další odpovědi
Kepler

Latex přímo odpudivě. Asi jako neoprenový oblek pro potápěče. Krajky by šly, ale nejlepší je styl tri niti v riti. Ovšem nesmí to mít na sobě Halina Pawlovská.

aliendrone

Nejde o materiál, spíš o to „co v něm vězí“. Samozřejmě souhlas s Keplerovou připomínkou. ;) :D :D

da ny

Bavlna :D
Někdy v kombinaci s krajkou. Hlavně je příjemnější a bezpečná.

elkon

Ani jedno.

marci1

Krajky v bílé či černé barvě. 🙂

PetaKo

Krajky a pokud jde o latex, tak když jde o set podprsenka a kalhotky se šněrováním, tak může být, ale komplety žádné

majki636

Rozhodně latex ! Kdo to nikdy neměl na sobě, tak to nemůže pochopit www.e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kostymy-a-latex/latexove-obleceni/sharon-sloane-latex-mini-dress-latexove-mini-saty-cerne

IvkaH

Z praktického hlediska a z hlediska pohodlí krajky, latex se musí ošetřovat a udržovat :)

Bebe38

Bezešvé :)

led

Kepler, aliendrone, dědci, dejte si brýle, je podezřelé, když se vy dva shodnete. Určitě hrozí zánik civilizace. To není Halina Pawlovská, to je Jablko v županu https://www.go­ogle.com/imgres?im­gurl=http%3A%2F­%2Fchalupniko­vi.com%2Frecep­ty%2Fwp-content%2Fuplo­ads%2F2013%2F0­9%2Fjablka.jpg&im­grefurl=http%3A%2F­%2Fchalupniko­vi.com%2Frecep­ty%2F%3Fp%3D1502&tbnid=f­bbaWxg_6-1VPM&vet=12ahU­KEwiZ34iX4JzsAh­W9wQIHHceGBb4QMyg­fegUIARDqAQ..i&do­cid=e97mO5tBzsTJYM&w=160­0&h=1200&q=ja­blko%20v%20%C5%BE­upane&client=av­g&ved=2ahUKEwiZ34iX4JzsAh­W9wQIHHceGBb4QMyg­fegUIARDqAQ

Kepler

🙂 To je alespoň k nakousnutí…

aliendrone

led>>> No JASNĚ, co od Vás můžu čekat? Jablko v županu a to diabetikovi… ;) :D