mokrygorky

Jaké/které práce nabízejí pouze noční směnu?

Ahoj, rád bych pracoval v noci a tam kde je nejméně lidí, z osobních důvodů – ale ne a ne nic najít.

Napadá mě hlídač, ale vážně o tomhle moc nevím, tak díky za jakékoliv tipy.

EDIT:

To jsou zase vtipy, s rádoby vtipnýma odpověďma jděte na fórum sociopatů.

Nejlepší odpověď
Kelt

Pokud ti nebude vadit, že nebudeš mít moc peněz, tak mohu poradit. Dělá se na dvě směny, 2 R, 2 volné, 2 noční, pak 2 dne volna a opakuje se to. Když si najdeš někoho, kdo by chtěl dělat jen samé ranní, můžeš dělat samé noční. Existují bezpečnostní agentury, zeptej se v nějaké továrně a pod.

Další odpovědi
Lamalam

Ponocný.

marci1

Noční strážný: 🙂
http://prace.kur­zy.cz/urad-prace/volna-mista/nocni-strazny

Drap

Některé obsluhy majáků pracují jen v noci. I prostituce je převážně noční zaměstnání.