Jaké povolání byste mi vybrali?

jsem chytrý, ale učení mě moc nebaví-baví mě práce se dřevem a různé aktivity, ale je v tom háček potřebuji práci dobře placenou

Nejlepší odpověď
Michal Kole

učební obor truhlář

Maturitu si můžeš dodělat potom na průmyslovce, až dostaneš rozum a půjde ti to lépe, protože z odborných předmětů budeš z učňáku něco vědět a budeš se soustřdit na to co je jinak důležité ČJ,jazyk,matika a navíc budeš už straší a budeš k tomu přistupovat zodpovědněji.

někteří řemeslníci jsou s obyčejným pilníkem schopni udělat lepší výrobek než CNC řízené stroje.

Další odpovědi
Drap

Záliba dřevo a hodně vydělávat. Být zručný řemeslník v jakékoli profesi se dřevem. Truhlář, stolař , tesař, dřevo modelář.
Pokud by jsi chtěl ty velké peníze hned, tak jedině dělat lobistu pro státní lesy.

hanulka11

tak truhláře /nábytku/ nebo – třeba dělat krovy na barák – nevím jak jsi zručný ,když tě baví práce se dřevem a pak jen záleží na tobě jak tvé výrobk půjdou na odbyt – podle toho budeš mít výdělek

dnes by chtěl každý hned práci dobře placenou ,ale je třeba odvést kvalitní práci- je hochu moc veliká konkurence – tak se snaž a zdokonaluj- možná skončíš v úplně jiném oboru