sasana

Jaké použít přívlastky ke slovům služba, podmínka a řešení?

Prosím o radu jak utvořit co nejvíce použitelných přívlastků ke slovům
podmínky
Služba
Řešení

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedla jste, zda jen shodné nebo i neshodné. Ale nebylo vhodnější přemýšlet sama?

Řešení – vleklé ř. krize, , vhodné/ rychlé ř. problémů,, prostorové ř. bytu, , správné ř. rovnic, uspokojivé ř. úkolů;

Podmínka – p. úspěchu, první p., pro uzdravení, p. míru, p. populárnosti, tato;

Služba – vojenská základní, diplomatická, vlasti, vědě, noční, horská

Další odpovědi
klumprt

podmínky – nepřijatelné, náročné, stanovené
služba – náročná, státní, zdravotnická, nepřetržitá
řešení – jediné, elegantní, konečné, zdárné, úspěšné