Fildas

Jaké posloucháte rádio…

Nejlepší odpověď
anonym

Frekvence 1

Opět už otázka po několikáté.
Aha, čerstvě registrovaný, napřed si laskavě přečti Kodex.

Další odpovědi
Berušinka

Impuls

Nevím proč, ale poslouchám ho nejradši … třeba na Evropě 2 – nebo jak se to jmenuje se mi nelíbí ty stále nové a nové písničky … jsem staromodní =D Ty nové písničky mi přijdou o hov*u. Asi tak. Orion vůbec neznám.

dědapetr

Jiné...Napiš

Radio Hey.Radio Petrov.Proglas.

Terryle

Jiné...Napiš

žádný, ale když už někde něco hraje, preferuju Radiožurnál. Jejich muzika mi vyhovuje (i když na ni každej nadává) a hlavně vím, co se děje. Rádio obecně neposlouchám kvůli muzice, když chci poslouchat něco svýho, pustím si album…

jendahun

Jiné...Napiš

Radiožurnál celý den zprávy,v sobotu a neděli přeladím na ČR 1,poslouchám Meteor a další pořady,v neděli pohádku po obědě.

DusanOrlik

Kiss Radio

Jenom mě švou,že tam pořád kecají.Ale na tomto rádiu si můžete volat o písničky,soutěžit a v každou celou hodinu poslouchat zprávy a počasí…Jinak fajné rádio.Taky určitě k zahození není i HitRádio Orion,kde hrajou jenom hity.

151kbar151

Frekvence 1

Dříve Orion, jenže tam celý den běží jen písničky, takže nevím, na co tam ti moderátoři jsou. Na F1 jsou všechny celebrity-od Vágnera po Pomejeho.

Jikra

Jiné...Napiš

Rádiožurnál.

casey

Jiné...Napiš

Radio Spin v aute. Bohuzel jedine radio vysilajici rap do eteru. Jsou i internetova radia, ale na to neni cas. V praci by to asi neprekousli.

GM

Jiné...Napiš

Poslouchám rádio Krokodýl, pokud mám noční směnu, tak někdy i 24 hod. denně. Nejlepší moderátor je Jarek Hemala, pouští nejkrásnější písničky.

funky

Jiné...Napiš

rinse.fm, čro wave, radio23.cz