Complex

Jaké popínavé rostliny doporučíte ke zkrášlení interiéru?

Ispirace článkem: https://www.i­receptar.cz/zah­rada/pokojove-rostliny/liany-v-pokoji-jak-vyuzit-popinave-rostliny-ke-zkrasleni-interieru/

Odpovědi
Kepler

Mně se zamlouvají voskovky. Dají se pěstovat jako popínavky, nebo i ve tvaru košíku. Její růžové kvítky omamně voní.

nyjono

Podle toho, kam chceš popínavku umístit.
Já teď plánuju do vstupní chodby ( s oknem) drobnolistý břečťan a nechat ho porůst po zdi u vchodových dveří.

nyjono

Keplere, voskovky jsou krásný, ale jejich vůně je tak silná, že mě z toho bolí hlava. Museli jsme ji doma přemístit. Pak nám zašla, škoda, květy má nádherný, jen mě trochu štve míza, která z nich kape.