ptáč

Jaké podstaty je tělo, kterého se nedotýká hmota?

Vzdálenosti mezi nějakým materiálem a povrchem kůže jsou velké, nikdy nedojde ke styku, jak je to možné?

Odpovědi
mosoj

Ke styku dochází dnes a denně a hmoty se dotýkají někdy až moc.

MK44

Co myslíte podstatou, filosofe? Co myslíte stykem hmot? Nevím jak daleko si od kůže držíte tu či onu hmotu, jen si dovolím upozornit, že i voda nebo vzduch jsou formami hmoty.

dudu

Ve vesmíru je všude jen energie a to v různých podobách, Když vyloučíme všechny možnosti, pak zcela určitě se hmota /uspořádaná forma energie/ dotýká s přítomnou entropickou energií, což je např.tepelné záření /neuspořádaná energie/.

arygnoc

nehmotnej.
teda žiadnej.
teda neexistuje.

ledy by levitovalo v absolútnom vzduchoprázdne (a to neexistuje).

celá otázka je, slovom, kravina.