Anička56

Jaké podmínky a jaká rizika při získávání půjčky/úvěru musíte vždy zvážit?

Jaké podmínky a jaká rizika při získávání půjčky/úvěru musíte vždy zvážit? Jaké podmínky a jaká rizika při získávání půjčky/úvěru musíte vždy zvážit? K čemu byste využil/a hypoteční úvěr? Víte, co je zástava a co znamená „exekuce“?

Odpovědi
Drap

Nejdůležitější je zvážit zda budu či nebudu schopen splácet. Pokud by to nebylo nezbytné, tak bych raději hypoteční úvěr vůbec nepoužil. Vím co je zástava i exekuce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

Toto jsou elementární otázky z finanční gramotnosti. Odpovědi musí v dnešní době bravurně ovládat dítě školou povinné. Nehledej jednoduché odpovědi, ale nauč se to. Jsou to znalosti pro život nesmírně důležité!