dust8

Jaké /které podkategorie by měla mít podle vašeho umínění sekce hmyzu?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že kategorie Hmyz je dostačující. Někteří tazatelé ani neví, o který druh hmyzu jde.

Podívejte se na třídění.
https://www.sko­larevnicov.cz/e_dow­nload.php?file=da­ta/editor/79cs_831­.pdf&original=6_P%C5%9­8_t%C5%99%C3%AD­d%C4%9Bn%C3%AD_hmy­zu_text_do_se%C5%A­1itu%281%29.pdf

Pak by bylo správné rozšířit kategorii i Psi např. na lovecká plemena, služební, „dekorativní“ atd.

Nejde o odbornou poradnu, která se zabývá tříděním hmyzu, psů či koček či jejich zdravotním stavem apod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.