Avatar uživatele
ahold

Jaké pocity ve Vás vyvolala dnešní demonstrace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, redy, anonym před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hrozné-jestliže současná vláda jsou osobnosti rozporuplných kvalit,tak samozvaní táboři lidu,kteří dnes dostali příležitost se prezentovat ?Děkuji,nechci.Do roku 2006 tady vládli socani,které jsem nevolila.Proč bych teď měla podporovat svržení legální, námi zvolené vlády?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Smíšené.Mám vztek na politiky a mám radost z lidí,kteří demonstrovali!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Moc mirne,pokud chci pozadavek ,ktery je aktualni,tak se ma ridit jednim ,heslem.Svrhnout vladu,nedavat najevo co delaji spatne,nebot lide to vedi.
Doplňuji:
Nema smysl vlade napovidat.Ale dekuji ,za to ze se Cesi probouzi.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Příznivé, konečně se sešlo dost lidí, škoda že jich nebylo několikrát tolik, aby ukázali našemu zkorumpovanému vedení, že toho začínají lidi už mít dost. Stejně ale myslím, že na tuto vládu bude platit skutečná, déle trvající, generální stávka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Mám dojem, že vrabci už mají vybrané větve, kam přelétnou. Dokud tomu tak nebylo, nebyl žádný problém všechny předchozí podobné akce nezveřejnit a zpacifikovat v samotném počátku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kéž by to k něčemu bylo ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

dost pozdě,ale přece..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ano bylo to tam fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Pocit v podstatě jeden – něco jako bezmocný vztek.A v podstatě na všechny zúčastněné.Jestli někdo doufá,že když si přijede do Prahy zakřičet si na Václaváku a něco tím vyřeší ............ Ale je lepší si zakřičet,než držet hubu.
Myslím,že dnešní demonstrace je „jen“ takový následek příčin,které jen tak nezmizí.Ten problém je daleko,daleko větší,tak velikej,že už to začíná být skutečně globální průser – pokud už v něm nelítáme – a obávám se,že nikdo nezná řešení.
Stačí sledovat to,co se děje kolem nás,a tím nemyslím jen Evropu – to je recept na žaludeční vředy.
Aby to nebylo jen pochmurné-------vtip.

No---vtip,taková „úvaha“.

Je jasné,že všichni islamisté nejsou zcela určitě teroristi.
Ale je pravda,že většina teroristů jsou islamisté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek