ahold

Jaké pocity ve Vás vyvolala dnešní demonstrace?

Nejlepší odpověď
anonym

Hrozné-jestliže současná vláda jsou osobnosti rozporuplných kvalit,tak samozvaní táboři lidu,kteří dnes dostali příležitost se prezentovat ?Děkuji,nechci.Do roku 2006 tady vládli socani,které jsem nevolila.Proč bych teď měla podporovat svržení legální, námi zvolené vlády?

Další odpovědi
anonym

Smíšené.Mám vztek na politiky a mám radost z lidí,kteří demonstrovali!

Illines

Moc mirne,pokud chci pozadavek ,ktery je aktualni,tak se ma ridit jednim ,heslem.Svrhnout vladu,nedavat najevo co delaji spatne,nebot lide to vedi.
Doplňuji:
Nema smysl vlade napovidat.Ale dekuji ,za to ze se Cesi probouzi.

Drap

Příznivé, konečně se sešlo dost lidí, škoda že jich nebylo několikrát tolik, aby ukázali našemu zkorumpovanému vedení, že toho začínají lidi už mít dost. Stejně ale myslím, že na tuto vládu bude platit skutečná, déle trvající, generální stávka.

Hlada

Mám dojem, že vrabci už mají vybrané větve, kam přelétnou. Dokud tomu tak nebylo, nebyl žádný problém všechny předchozí podobné akce nezveřejnit a zpacifikovat v samotném počátku.

hanulka11

Kéž by to k něčemu bylo ......

mojitek

dost pozdě,ale přece..

redy

Ano bylo to tam fajn.

fcoop

Pocit v podstatě jeden – něco jako bezmocný vztek.A v podstatě na všechny zúčastněné.Jestli někdo doufá,že když si přijede do Prahy zakřičet si na Václaváku a něco tím vyřeší ............ Ale je lepší si zakřičet,než držet hubu.
Myslím,že dnešní demonstrace je „jen“ takový následek příčin,které jen tak nezmizí.Ten problém je daleko,daleko větší,tak velikej,že už to začíná být skutečně globální průser – pokud už v něm nelítáme – a obávám se,že nikdo nezná řešení.
Stačí sledovat to,co se děje kolem nás,a tím nemyslím jen Evropu – to je recept na žaludeční vředy.
Aby to nebylo jen pochmurné-------vtip.

No---vtip,taková „úvaha“.

Je jasné,že všichni islamisté nejsou zcela určitě teroristi.
Ale je pravda,že většina teroristů jsou islamisté.