Avatar uživatele
Michal Kole

Jaké pocity a myšlenky má žena, které se před několika minutami narodilo přirozeně – vaginálně dítě ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

většinou první myšlenkou matky je jestli je dítě zdravé,její pocity jsou vyčerpanost a z části úleva

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U prvního porodu to bylo: Má všechno, jak má být? A když jsem spočítala prstíky a zjistila, že je v pořádku, tak jsem si konečně oddechla a začala vnímat tu šílenou únavu po 26 hodinovém trápení.( A za hodinu a půl jsem si to „štrádovala“ z koupelny a sestřička z toho měla málem infarkt, když zjistila, že jsem se byla vysprchovat.)
U druhého: Doktor se asi zbláznil (porodní asistentka se přišla zeptat, co se mi to vlastně narodilo. Lékař do papírů napsal, že syn. No, byla to holčička. Ještě že alespoň jméno nespletl, ačkoliv tam byla jeho mužská obdoba)!
A pak? Takový porod bych přála každé mamině. Za 10 minut bolestí byla malá na světě a bez jakýchkoliv problémů.
Michale, Ty se chystáš na mateřství, nebo na otcovství?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Snad to nebude druhý Kolesa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Obrovská radost, touha dítě vidět, pochovat, úleva, je-li zdravé… Je to okamžik naprosté hormonální bouře – a snad nejkrásnější chvilka v životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myšlenkami je u otce dítěte a myslí si: počkej ty hajzle,až přijdu domů! 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek