Jaké počasí bude o prvním jarním dni?

Já tipuji že bude jasno až polojasno,teploty přes den do 17 st.C,mírný vánek,bio 2!
P.S. Buďte lepší než paní Honsová z meteorologického ústavu.

Odpovědi
panenka

Já tipuji jasno s občasnými přeháňkami a teploty se budou pohybovat kolem 15°C
Doplňuji:
No ty jsi tomu kropítko dala 🙂

kropitko

zataženo, teplota okolo nuly, v nižších polohách sníh, přeháňky,,,bio nevím,,,:-D
Doplňuji:
v tomhle jsem panenko pesimista,,to počasí je poslední dobou nevypočitatel­né,,,no ale doufám kvůli na všem, že se mýlím,,

SajmonModer

Vy se budete divit až budem o prvním jarním dni vytahovat boby :D

Rocker

Zeptej se Jany Adámkové:-)