ptáč

Jaké počasí bude 23. Prosince? Cibulář říkal, že bude pršet. Tak jak to je?

Nejlepší odpověď
beer

Předpovědi cibuláře, myslivců, jeřabiňáků i ostatních "odborníkůů mají úplně stejnou hodnotu – nedá se na ně totiž spolehnout.
A jak bude? To se dá odvozovat pouze podle různých meteorologických modelů a i ty se bohužel občas liší. Republika sice není příliš velká, avšak i lokální počasí je rozdílné – tedy jednomu předpověď vyjde, o pár kilometrů dál již druhému nikoliv a to je další aspekt ovlivňující úspěšnost předpovědí ))
Musíme se tedy nechat překvapit.

Další odpovědi
Emefej

Bude pršet, ale možná pršet nebude.