Jaké plíny jsou podle vás nejlepší?

Ahoj, mám 6 měsíční dítě a potřebovala bych vědět, jaké máte zkušenosti s plínkama – měli jsme Huggies, ale malej se po nich příšerně oprudil. Díky za radu.

Odpovědi
Dandi

Pempers špatně lepí, určo Huggies.

alenka901

huggies nebo obyčejné z DM a taky tesko pleny a jsem s nimi spokojená,žádné prosáknutí ani bláto na zádech a ještě jsme neměli ani opruzeniny.
S pampers mám stejnou zkušenost

Janulka

Kupujeme jenom fialové Tesco plíny, jsou to značkové plíny přebalené do tescáckého obalu, jsou skvělé!!! A teď jsem slyšela, že existují Tesco plíny i v oranžovém obalu – jou prý jemnější a „příjemnější“ na tělíčko, ale ty vyzkoušené nemám.

DV

dobry den, protoze mam dvojcata, tak jsem premyslel, jestli znackove nebo neznackove pleny, a protozeo ma pani je velmi citliva na ty nase slecny, tak chtela mit to nejlepsi, ale nakonec jsme dosli dlouhodobym zkousenim ke zkusenosti, ze nejlepe vychazeji plenky z TESCa.

Nuk nuk

Dobré zkušenosti mám pouze se dvěma značkami, a to buď s Pampers – těmi klasickými, drahými, v modrém obalu (nikoliv oranžové heřmánkové) nebo se zda již zmiňovanými fialovými Tesco, které jsou skoro na stejné úrovni, jen mnohem levnější. Bohužel jsme na ně teď poslední dobou v Tescu nenarazili, buď je přestali vyrábět nebo jim dali jiný „nefialový“ obal.
POkud se dítko bude opruzovat i po těchto, skoro bych zauvažovala o látkových plenách. Ty totiž překvapivě propouštějí k pokožce víc vzduchu než i nejlepší Pampersky.

Kajolka

My jsme od začátku měli plenky Bella Happy a jako super. Krásně sedly i menšímu miminku (velikost 0) a máme je do teď (už pants). Jsou super, měkké a neprotékají. To je to nejdůležitější.