jermeister

Jaké pití (nealkoholické) máte nejraději ????

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Jednoznačně vodu z vodovodu.

Další odpovědi
hanulka11

pro mne je nejlepší voda

Kamionacka09

Ledovou kavu,colu,Ice-T a Nestea caje,sprite,7up,Vi­neu,dzusi-jablecny,visno­vy,pomerancovy,To­mu multivitamin.

beer

Taky studenou vodu z kohoutku ))
Doplňuji:
A ráno veeelký, vobybyčejný kafe, Jihlavanku ))

jmhad

zelený čaj

anonym

Když mám žízeň tak je mi to jedno, piju vše, ale nejraději mám asi džusy ředěné vodou.

Natty

Pomerančový džus :)

iceT

Dobrá voda Hruška neperlivá,Dobrá voda-zelený čaj hruška.Stejně si všechno ředím vodou z kohoutku.

Damiana

Na žízeň kohoutí pramen nebo Magnesii, vychlazný zelený čaj. Na případné popíjení v soukromí s manželem nebo ve společnosti zbožnuji Crodino, San bittér Red a nealko víno Müller Thurgau od Carla Junga.
Doma máme obrovskou sbírku sirupů Monin a mícháme z nich naprosto úžasné koktejly – takové ty Virgin varianty těch „klasických.“ 🙂

ReHu

Vodu. Filtrovanou. Ne v konvici Brita.