Avatar uživatele
dust8

Jaké písně v rádiu už nemůžete vystát?

Upravil/a: dust8

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Zvidatel, anonym, jsemjá před 1397 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Když si doma pustím rádio, tak je to jedině Jazz rádio. V práci nám pořád hraje Frekvence 1 a už mám této stanice plné brýle.

Písnička přikládám v odkaze. Dřív se mi moc líbila, ale když hraje 5× za směnu, tak se mi zprotivila.

https://youtu­.be/lgHGU8gqz9U

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rose Evansov

Rádio neposlouchám, ale když jsem ho naposledy vloni v létě poslouchala začínala mi tam dost vadit písnička od Alvara Soler s názvem La Libertad

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

V českém rádiu? VŠECHNY! Furt ty samé staré vykopávky. Poslouchám výhradně zahraniční internetová rádia. Tam si vybereš vždycky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rádio neposlouchám. Když jsem to zkoušel naposledy, hráli tam každej den dokola asi 10 stejnejch písniček. A reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ty z reklam, ó mondijé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Kdyz jsem ji slysela poprve ve filmu – libila se mi. Ale kdyz ji zacli hrat v radiu kazdou hodinu, tak ji uz ji fakt nemusim. A o jakou jde pisen?
Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvidatel

Hip Hop – kterákoli „píseň“. Já tomu písně ani hudba neříkám, když to nemá melodii, rytmus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Já poslouchám jedině regionální rádio Vysočina, ale když slyším Anetu Langerovou – Voda živá, tak vypínám rádio.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek