dust8

Jaké písně v rádiu už nemůžete vystát?

Nejlepší odpověď
Malvína

Když si doma pustím rádio, tak je to jedině Jazz rádio. V práci nám pořád hraje Frekvence 1 a už mám této stanice plné brýle.

Písnička přikládám v odkaze. Dřív se mi moc líbila, ale když hraje 5× za směnu, tak se mi zprotivila.

https://youtu­.be/lgHGU8gqz9U

Další odpovědi
Rose Evansov

Rádio neposlouchám, ale když jsem ho naposledy vloni v létě poslouchala začínala mi tam dost vadit písnička od Alvara Soler s názvem La Libertad

Kepler

V českém rádiu? VŠECHNY! Furt ty samé staré vykopávky. Poslouchám výhradně zahraniční internetová rádia. Tam si vybereš vždycky.

anonym

Rádio neposlouchám. Když jsem to zkoušel naposledy, hráli tam každej den dokola asi 10 stejnejch písniček. A reklamy.

anonym

Ty z reklam, ó mondijé…

yuko

Kdyz jsem ji slysela poprve ve filmu – libila se mi. Ale kdyz ji zacli hrat v radiu kazdou hodinu, tak ji uz ji fakt nemusim. A o jakou jde pisen?
Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow

Zvidatel

Hip Hop – kterákoli „píseň“. Já tomu písně ani hudba neříkám, když to nemá melodii, rytmus.

Hufnágl

Já poslouchám jedině regionální rádio Vysočina, ale když slyším Anetu Langerovou – Voda živá, tak vypínám rádio.