Jaké pentle a barvy použít, abych chytil holku modrooků?

Nejlepší odpověď
anonym

Na červenou, na zelenou, na bílou, aby si mi nechodíval za jinou 🙂

Další odpovědi
iceT

Mě bys chytil na červenou…pentle pak jakákoliv

anonym

Odpovím slovy písničky z let sedmdesátých.­.....na pentle se dívka těžko chytí, zkus nabídnout víc než vodu k pití. …
A protože jsme již v chytání holek dále, tak v dnešní době už nebude stačit ani něco k pití, spíše sportovní auto a tam už na barvě asi záležet nebude.

Medulienka

Nejsem sice modrooká a ani sama, ale určitě by mě potěšila žlutá a zelená pentle a nic by na nich nemuselo být.

anonym

Bude záležet na tom, co budeš mít přivázáno na těch pentlích. Obávám se, že ty samy o sobě nebudou v centru zájmu holek modrookých (a nejen těch). Tak se předveď, hastrmánku, jak jsi majetný.

johana 56

Pentle fialová,může být úzká.Zabere přidání širokého a milého úsměvu.

bolak

iceT: a na červenou z nosu taky?

iceT

tak na tu asi nee,:-)

anonym

ocko, hamižným přidám šáteček.