martin14

Jaké ovladače jsou potřebné pro Win XP?

Mohli byste mi vypsat seznam potřebných ovladačů pro tento OS?
Doplňuji:
Myslím ovladače po nainstalování OS, vím akorát že grafika a zvuk a dál nevím

Nejlepší odpověď
Bedy

Uff, toho by bylo. Asi špatně položená otázka, že?

Ovladače k řadě zařízení Windows XP má. Bohužel nevím, co tam hodláte připojovat za zařízení a na jakém počítači to běží, nemohu tedy napsat více…
Doplňuji:
Co to máte za počítač? Na který hardware potřebujete ovladače? Na grafickou kartu? Co je to zač?

Řada grafických karet ovladače nepotřebuje – Windows je má. Budiž příkladem třeba nVidi GeForce FX 5200 mě teď napadá z hlavy.
To samé řada zvukových karet, řada modemů, LAN a WiFi sí´tových karet, některé fotoaparáty, tiskárny, skenery, apod.

Další odpovědi
blesk26

Určitě to bude chtít ovladače na chipset, grafickou kartu, zvukovku … a pak samozřejmě ke spoustě hardwaru dalšímu, záleží co máte připojené …

cochee

Ony ty ovladače ke GK a zvláště ke ZK ti můžou být pěkně k prdu, základem všech základů je sada ovladačů k mateřské desce. Na mateřce je něco, čemu se říká čipová sada nebo čipset. Bez ovladačů MD ti v některých případech Windows pojedou tak zpomaleně, že je budeš chtít vyhodit, v jiných případech nebudeš mít k dispozici vůbec USB, zmíněné ovladače GK a ZK nebudou fungovat, protože nebudou mít nač se „pověsit“ atd., počítač nebude umět úsporné režimy a spousta dalších problémů.