Drap

Jaké oblíbené pokrmy a pochutiny připravujete na Silvestra a na Nový rok ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

U nás je akorát klasika – chlebíčky. A u něj zobeme cukroví. 🙂

Další odpovědi
iceT

Na Silvestra moc nevařím,dělám chlebíčky,jed­notlamky,plně­ná vejce…

venkovan

U nás se vše dá na několik hromádek a každý podle chuti si potom udělá svůj chlebíček apod.
Myslím si, že žena by neměla o Silvestru lítat po kuchyni a mazat kus veky apod., když to zvládne každý trochu inteligenčně vysmělý muž, připadně dítě od 6 let.
Žena by si o Silvestru měla dát pohodičku jako ten tvor co leží s chlebíčkem v tlamě na gauči a prstem na ovladači TV.

anonym

Na silvestra to je různé,ale na Nový rok připravuji lák z okurek,česneč­ku,zavináče a nějakého vyprošťováka!

johana 56

Na Silvestra k obědu pravá kapustnice s houbami,večer k televizi všehochuť na obložené míse,jednohub­ky,boží milosti k vínku,o půlnoci domácí huspenina.Na Nový rok česnečka nebo hovězí vývar,plněná uzená rolka s bramborovou kaší.

samicek333

děláme chlebíčky, dojídáme cukroví, různé rolády atd…Ještě vždy brambůrky, křupky, oříšky.