lerak14

Jaké oblečení vám nejlépe sedí nebo co nejraději nosíte?

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Pyžamo..

Další odpovědi
BIGFOOT

Pyžamo,ale ne s těma trestaneckejma pruhama.Nedávno jsem viděl jak v obchodě vybírají dvě ženy pánské trenky pro svý chotě.Ta jedna měla v ruce takový pruhovaný trenky a říká té druhé:mám vzít tyto? a ta druhá ji říká:„vem je,do práce to bude dobrý“.Jestli mu k jídlu koupila taky psí konzervu-tak to už nevím,šel jsem pryč.BIGFOOT

Martina S.

Džíny, tričko, mikina.

gnr54

Džíny,tričko a sportovní oblečení.

Jakub Tlapal

Já bych taky rád nosil kravatu, košili a sako, ale pracuju jako automechanik, tak se to úplně nehodí 😁 . Takže většinu dne mám na sobě pracovní mikiny a montérky z https://www.ar­don.cz/c/356/mi­kiny . Na druhou stranu si ale dokážu opravit auto, a poradím si i s opravami kolem domu. To většinou ti kravaťáci nedokáží, takže pak shání opraváře, kteří to kolikrát taky neumí a udělají blbě 😁 .