Jaké oblečení na jazzový koncert?

Příští týden jdeme s přítelkyní do divadla, kde se bude konat jazzový koncert. Jelikož na něčem takovém budeme poprvé a v divadle jsme vůbec nebyli, chtěl bych se zeptat v jakém oblečení si vyjít? Stačilo by nějaké tričko + kalhoty, nebo něco svátečního? Sám za sebe bych šel v saku, pod ním černé tričko a klasické, nikoli společenské černé kalhoty.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak podle této knihy není třeba nic extra.

Zdroj: http://books.go­ogle.cz/books?id=Wroc­t57w2G4C&pg=PA285&lpg=PA­285&dq=oble%C4%8Den%­C3%AD+na+jazzov%C3%BD+kon­cert&source=bl&ot­s=3k5_sM1FkE&sig=kfBkxjx­uQ4gAIR3JsCFwP10ag­qM&hl=cs&ei=7L55Ttax­JYOi8QP_sMhA&sa­=X&oi=book_re­sult&ct=resul­t&resnum=2&ved=0C­GgQ6AEwAQ