Avatar uživatele
Kelt

Jaké oblečení mohu, nebo nemohu nosit? Je zde nějaké omezení?

Chci se zeptat, zda je nějaké omezení, pokud se týká oblečení, které tady budu nosit. Oblečení by mělo být především účelové, tedy abych v zimě nezmrzl a v horku se extrémně nepotil a přitom nepohoršoval. Pokud je oblečení čisté a nezapáchá, neměl by v tom být problém. Jistě, může si někdo říci: Tohle bych si na sebe nikdy neoblékl/a. Takže abych se dostal k meritu věci. Já si myslím, že bych mohl být oblečený ve všem, že by to nemělo nikomu vadit. Horší by snad bylo, kdyby to moje oblečení bylo stejné jako nějaký národní kroj nebo uniforma z nějaké země, zde by snad mohly být problémy, například nějaký Bolivijec by mne udal, že chodím v jejich slavnostním kroji, to by asi soudy neřešili. Jak se na to díváte vy? Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Oblékat se podle toho,. co se k vám hodí, podle příležitosti, Vzhled je první, co člověka upoutá. Nevyčnívat z davu.

Někdy celkový vzhled pokazí třeba nevyčištěné body. Nebo pot, neupravené vlasy.

Důležité je také dobře padnoucení oblečení, aby vás neobepínalo, nebo naopak na vás neviselo. Nebo nesladěné ponožky,, rozlišit košili k obleku a bez obleku.

Kroj se nosí zpravidla v určité oblasti a také při folklorních slavnostech.

Jak se na pánské oblečení dívá odborník.

https://www.wi­kihow.cz/Jak-se-dob%C5%99e-obl%C3%A9kat-(pro-mu%C5%BEe)

" Pokud máte nadváhu, nenoste příliš těsné oblečení jako svrchní vrstvu. Vezměte si přiléhavé oblečení jako první vrstvu a přes ni si oblékněte něco volnějšího.
Ujistěte se, že vaše oblečení je vždy čisté, vyžehlené a v dobrém stavu.
Nepřehánějte to s parfémy a kolínskou. Kapka poslouží, kbelík odradí.
Nehrbte se, neošívejte a nešmajdejte. Jakékoliv oblečení na vás bude vypadat lépe, když budete chodit rovně a sebejistě.
Nechte se dobře ostříhat a vyberte si nadčasový účes. Dobrý účes by měl lichotit vaší tváři. Zkušená kadeřnice nebo kadeřník vám s výběrem jistě pomohou. "

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tak v podstatě můžeš nosit cokoliv, co nepohoršuje, co není stejnokrojem ozbrojených složek a co nevzbudí zájem psychiatrů. Třeba chodit oblečený jako Vinnetou nebo Ludvík XIV., to bych si teda rozmyslel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Kelte a chápal jsi někdy pojem MÓDA v oděvním průmyslu? Já ne, ale intuitivně bych do roboty v ČISTYCH underhozach MHDéčkem nejel, bo mi to radí vnitřní hlas. Prostě chce to intuici, člověk si musí hýčkat svoji šišinku! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nos si co chceš. I Bolivijec se nad tím nebude pozastavovat. Spíše op tom bude přemýšlet tvé okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Burku raději nenos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Věř zjentkovi, ten se v módě VYZNÁ! Dokonce i aliendrone se od něj musel přiučit novému, bo třeba c-stringy byly pro mě novinka! ;) :D :D
https://qph.fs­.quoracdn.net/ma­in-qimg-9496e593b03d6­01a047b735da7d8dcdc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Když se takto bude ptát pětileté dítě, tak to pochopím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Slavnostní kroj by soudy asi neřešilY (nikoliv neřešili),
ale oblečení připomínající některou uniformu už asi ano.

Míním situace, kdy by Vás lidé mohli kvůli oblečení
považovat za policistu, záchranáře apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek