Jaké oblečení je přípustné a naopak nepřípustné pro zaměstnance úřadu práce?

Nejlepší odpověď
jmhad

Tohle řeší zpravidla vnitřní směrnice každého úřadu.Ta obyčejně říká,že věci běžného nošení jsou vyloučeny-svetr,džíny,u pánů rozhalenka a pod. Nakonec tomu odpovídá jejich plat,náhrady a image úřadu.

Další odpovědi
venkovan

Rozhodně ani pro mladé pohledné ženy není moc dobré chodit v bikinách. A kluci v plavkách. Myslím, že není dobré se oblékat ani do Evina či Adamova roucha.
Takže – úřady mají často zpracované kodexy úředníka, kde vedle zákazu kletí a plivání na zem před klientem, je i jak a co obléknout.

Ivetka303

Já myslím,že rifle jsou povoleny, pokud má žena halenku. Pokud by ale přišla kontrola, myslím, že by byl s jeansy problém – ale to se stává ve výjimečných případech