rudin

Jaké obklady použít?

Mám v koupelně stěny ze sádrokartonu (sádrokartonové desky) a chtěl bych vědět jestli se muže na ně přilepit obklad (tak nějak aby tam vydržel)? Napadá vás něco lepšího než obklad do koupelny na sádrokarton? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Lepšího? – ne.
Na SDK lze bez problému lepit libovolné obkladačky.

Další odpovědi
Drap

Bez problémů libovolný obklad, kámen, velmi efektní může být i koupelna po nanesení marmolitu.

tyna.ryglova

Ahoj, zkus přírodní kámen obklady. My ho máme v koupelně také a drží krásně. Chtěla jsem trochu něco jiného, než klasické dlaždičky, které má v koupelně každý 🙂 . Objednali jsme si šedobéžový kámen z https://www.ka­menyprirodni.cz/OB­KLADOVE-KAMENY-c1_0_1.htm a jsem spokojená 🙂 .

Fantassia

Zajímalo by mě zda si myslíte, že Italský obklad je rozhodně lepší než Polský?

Lvicek66

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že Italský je opravdu prvnotřídní kvalita :) vybírali jsme ho od firmy Rivesti, kde nám se vším pomohli a opravdu je to top :) Ten Polský už se mi nezdá tak supr, hlavně není ani tak moderní si myslím a mají ho všichni :/