Frontinus

Jaké/které noviny jsou dobré do bot?

Jaké v současnosti vycházející noviny mají vhodné vlastnosti jako noviny do provlhlých bot? Tedy dobře sají vlhkost, netrhají se a jsou k dostání v každé trafice.

Nejlepší odpověď
annas

K vysušování bod používám noviny už hodně dlouho. Před několika dny,. když hodně lilo, na nerovných chodnících plno kaluží, musela jsem do nich šlápnou, nabrala si do bot. .

Když jsem přišla domů,, pomačkala jsem noviny a vložila je do bot. Po určité době jsem zvlhlé noviny vyměnila.

Nikdy jsem neuvažovala, že by některý novinový papír byl vhodnější. Používám Mladou frontu., neřeším, kdy tyto noviny vyšly., hlavně že zachytí vlhko.

Další odpovědi
Drap

Obyčejné noviny, nebo i letáky. Ne s leštěným povrchem. Musí být savé. Na titulu nezáleží.

ivzez

Suché a savé.

Kryšpín

Staré Rudé právo anebo nejčtenější Blesk

nyjono

Nevím, jestli se dají sehnat, ale nejlepší jsou včerejší nebo spíš předvčerejší.