kp2

Jaké nosíte spodní prádlo?

kalhotky/tanga , trenky/slipy/bo­xerky…?
Nosíte na zvláštní příležitosti jiné spodní prádlo než normálně (na sport…)?
Jaké barvy a materiály nosíte nejčastěji?
Jaké spodní prádlo se vám líbí na opačném pohlaví?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nosím zásadně čisté a pohodlné,kromě umělé jinak na materiálu a barvě nezáleží.U opačného pohlaví se mě líbí každé co jim sluší a taktéž čisté.

Další odpovědi
žolik

Značkové,barva bílá, černá.

venkovan

Moje odpověď je prakticky jak u dědypetra, s tím, že u opačného pohlaví se mi líbí takové prádlo které dovolí ještě trochu fantazie a případně ještě lehce dotvaruje (přitáhne) část svalstva – tedy do modeluje trochu pohledné partie těla.

Michálek1245

Já osobně preferuji pohodlné pánské boxerky nebo trenky, když mám volnější kalhoty. Ale nejčastěji asi ty boxerky. Když si dobře vyberete, tak jsou pohodlné a navíc to v kalhotech vypadá docela dobře. Pokud nosíte do práce oblek jako já, tak určitě víte, že některé trenky vám dělají takové divné valchování, nebo jak to říct.

Drahuška999

No já pořizuji z těchto stránek zde – https://lanot­te.cz/damske-spodni-pradlo a jsem s tím naprosto spokojená a asi to už nehodlám měnit… Jako mají své mouchy, ale myslím si, že vzhledem k tomu, kolik všechno u nich stojí, je to něco, co se dá určitě přehlédnout a užít si :) Tak se kdyžtak mrkněte.

devitkac

Já jsem docela staromódní a preferuji klasické trenky. Co se materiálu týče, tak na tom mi až tak nezáleží. Důležité je aby byly pohodlné. Teď naposledy jsem si například kupoval dvoje z https://www.moda-pradlo.sk/ a s těmi jsem moc spokojený hlavně co se týče toho pohodlí.

natasanatasa

Když jsem byla mladší, tak jsem hodně nosila tanga, ale teď spíš dávam přednost pohodlí, takže nosím klasické kalhotky. Právě ty si většinou vybírám podle různých recenzí atd, abych měla jistotu, že budou opravdu pohodlné. Takové recenze se dají najít třeba tady: https://www.nej­kalhotky.cz

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MacinaN

Tyjo, díky moc za tu stránku. To vypadá dobře. jinak já osobně spodní prádlo většinou nakupuji tady: https://www.in­timia.cz/ S tímhle obchodem mám zatím asi nejlepší zkušenost.

adelickaa

tak mi teda poraďte jaké spodní prádlo mám koupit chlapovi jako dárek? :) co myslíte? trenky? boxerky? slipy?

jancek

rozhodně boxerky nebo trencle :D slipy už v dnešní době fakt nikdo nenosí :D holky, to se snad ani vám už nemůže líbit ne? :D

adelickaa

hele chlape a kde si kupuješ spodní prádlo? já jsem se koukala a nic moc jsem teda nenašla.. všechno to vypadá tak že se to po prvním oprávní rozpadne :O

adelickaa

dobře, dobře :D tak já teda koupím asi trenýrky :D nebo uvidím, třeba mě napadne ještě něco uplně jiného, ale asi né… asi to zůstane u spodního prádla..

modrokakocka

já jsem rozhodně pro boxerky nebo pro trenýrky, vždyť slipy už tak moc neletí, i když je fakt že v poslední době je i o ně docela velký zájem :))

adelickaa

to asi jo, tak to asi vyřeším tak že koupím nějaké hezké spodní prádlo :) ale fakt by to chtělo kvalitní, vlastně asi ani nejde o značku, ale o to aby to bylo pohodlné

maruusa

a kde jej holky teda nakupujete? chtělo by to nějaký tip, protože ono jsem se koukala a všude jsou to jenom takové ty odvážnější kousky…

adelickaa

to teď taky řeším kde to nakoupím, ono už moc času není a chtěla bych to mít už vyřešené, přece jenom vánoce už jsou skoro za rohem

modrokakocka

já jsem chlapovi na vánoce navybírala boxerky od https://www.an­drie.cz/Panske-pradlo/Dle-druhu-25/Boxerky/ jsou velmi příjemné na dotek a kvalitní, nerozpadají se hned. Mám s nimi dobrou zkušenost, tak kuknite a uvidíte

adelickaa

tak jsem nakonec taky koupila :) a doma byla spokojenost, teda musím říct, že né jenom ze strany chlapa :) ale i já jsem spokojená :ú) heh

modrokakocka

a které jsi koupila? mají tam hodně na výběr :) a koupila jsi si i pro sebe? nebo jen chlapovi? :))

adelickaa

já jsem kupovala přes https://www.an­drie.cz/Panske-pradlo/ mají tam moc příjemné prádlo, tak se koukni třeba se bude taky líbit :)

modrokakocka

jeééé moc děkuji, koukala jsem se a mají pěkný výběr, tak snad tam vyberu něco dost dobrého :) ještě jednou díky za tip :)

adelickaa

Tak co? našla jsi tam nakonec něco? :D ráda bych věděla jak to dopadlo s tím nakupováním spodního prádla :)

jancek

teda holky vy fakt řešíte uplně všechno, tak kde mám partnerce koupit něco hezkého na sebe? :D :D

adelickaa

týjo, to bych mohla taky něco pěkného tam pořídit :) a je to kvalitní? na ohmat a tak jo? :) no mají hezké varianty :)

jancek

Jeééé, co já bych dal za hezké boxerky nebo trenýrky, jen doufám holky že jste nekoupily slipy :D :D

adelickaa

tak tohle teda já nekupuji, nejsem ráda když má chlap slipy :D jsem taky pro boxerky :) to se mi na mužích líbí nejvíc :))

jancek

Ještě že tak!!! Už jsem se lekl, že chcete mít ženský asexuální muže :D a které teda se vám na mužích líbí? :)) ať vím co si mám kupovat :P

modrokakocka

jejda… tak to musíš sám vědět co se líbí ženám ne? :D jako nějaké hezké boxerky nebo trenýrky… hlavně ať jsou příjemné na dotek :P

jancek

tak já vím co se líbí mně, ale nevím co se líbí jiným.. jakože vám holky :D tak třeba mně se líbí takové boxerky https://www.an­drie.cz/Panske-pradlo/Dle-kolekce-27/Hlavni-kolekce-52/PS5254 prostě normální boxerky :D dle mého

modrokakocka

jo však normální jsou taky potřeba. Mně se taky docela líbí i když jsou na nich nějaké potisky nebo tak :) to se mi na mužích taky líbííí

jancek

A které jsi nakonec koupila? Jestli to teda není tajemství. já že bych se mrkl, které se líbí ženám :D :D

jancek

však jasné!!! Já proti tomu nic nemám.. vlastně spíš řeším to aby bylo spodní prádlo pohodlné, to je pro mě základ!!!

kocicinka2

hm.. tak které to spodní prádlo je pohodlné a za dobrou cenu? Když máš tak moc rád pohodlí, tak mi určitě poradíš :))

hanak884

já dost rád nakupuji na www.andrie.cz mají tam kvalitní spodní prádlo, myslím tím materiálem a cena je taky cajk

modrokakocka

A které sis koupil? Trenýrky nebo boxerky či slipy? :) to jsem zvědavá co napíšeš, ale tipla bych to na boxerky

jancek

já jsem rozhodně pro boxerky :D a přítelkyně má taky ráda když mám boxerky :) ono slipy se už prý moc nenosí..

modrokakocka

To se teda nenosí :) nebo alespoň mně se na muži slipy nelíbí :) a nějaký tip na nějaké hezké spodní prádlo? .)

jancek

jo tak to je super :) jsem rád že to tak vnímáte i vy holky :) třeba tyhle trenýrky jsou docela fajn :) https://www.an­drie.cz/Panske-pradlo/Dle-kolekce-27/Hlavni-kolekce-52/PS5252 možná budou inspirovat :)

modrokakocka

tak to mně se teda víc líbí s tím psem :D https://www.an­drie.cz/Panske-pradlo/Dle-kolekce-27/Hlavni-kolekce-52/PS5252 tady ty mi příjdou dosti dobré a vtipné D

jancek

JOóóóó!! Taky jsou moc hezké. tak koupila jsi mu je nebo ne? :) a když jo tak napiš jestli se líbily nebo ne ;) a co říkal na materiál?

modrokakocka

Koupila :) no je spokojený :) říkal že jsou moc pohodlné, tak snad nekecal :) jako zkoušela jsem taky si na ně šáhnout a fakt jsou příjemné

hanak884

modrocko, které to spodní prádlo jsi vybrala? :P ať vím co se líbí ženským na chlapech :P

jancek

V tom případě se dobře vybralo :) a já musím jen napsat že jsem to říkal :D tak to mám radost

hanak884

a kde jste tedy kupovali spodní prádlo? Myslím tím nějaké kvalitnější ale né zase moc drahé.. to by bylo špatné..

adelickaa

No? Kde teda jste to vykoupili a stálo to za to kluci? :) šup ať můžu taky něco takového pořídit

hanak884

Já jsem naposledy spodní prádlo kupoval na https://www.an­drie.cz/ a jsem s nimi spokojený, mají fakt pohodlné prádlo :)

jancek

a které ty spodky jsi si koupil? :D je to v pohodě ten obchod? taky bych tam mohl něco málo aspoň nakoupit

adelickaa

a co mi doporučité za spodní prádlo pro kluka? :) jsem zvědavá… a ideálně boxerky, to se mi líbí nejvíc

jancek

tak así hodně záleží jaké spodní prádlo má rád, jestli boxerky, slipy, trenýrky nebo nic :)

adelickaa

no jasně že mu nebudu kupovat spodní prádlo které nenosí, to je mi jasné to mi říkat nemusíš :D zas tak mimo nejsem :D :D

koreg

Trenýrky Styx https://www.tre­nyrkarna.cz/11_styx. Nosí je i moje holka. Trenýrky Styx existují díky nápadu dvou pražských barmanů od Vánoc roku 1996. Jsou pohodlné a stylové.