Jaké nosíte spodní prádlo?

kalhotky/tanga , trenky/slipy/boxerky...?
Nosíte na zvláštní příležitosti jiné spodní prádlo než normálně (na sport...)?
Jaké barvy a materiály nosíte nejčastěji?
Jaké spodní prádlo se vám líbí na opačném pohlaví?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nosím zásadně čisté a pohodlné,kromě umělé jinak na materiálu a barvě nezáleží.U opačného pohlaví se mě líbí každé co jim sluší a taktéž čisté.

Další odpovědi:

Bronzový

Značkové,barva bílá, černá.

Bronzový

Nosím zásadně trencle, na barvě mi nezáleží.

Zlatý

Moje odpověď je prakticky jak u dědypetra, s tím, že u opačného pohlaví se mi líbí takové prádlo které dovolí ještě trochu fantazie a případně ještě lehce dotvaruje (přitáhne) část svalstva - tedy do modeluje trochu pohledné partie těla.

Diskuze k otázce

Pokročilý

adelickaa

tak mi teda poraďte jaké spodní prádlo mám koupit chlapovi jako dárek? :) co myslíte? trenky? boxerky? slipy?

Pokročilý

jancek

rozhodně boxerky nebo trencle :D slipy už v dnešní době fakt nikdo nenosí :D holky, to se snad ani vám už nemůže líbit ne? :D

Pokročilý

adelickaa

hele chlape a kde si kupuješ spodní prádlo? já jsem se koukala a nic moc jsem teda nenašla.. všechno to vypadá tak že se to po prvním oprávní rozpadne :O

Pokročilý

adelickaa

dobře, dobře :D tak já teda koupím asi trenýrky :D nebo uvidím, třeba mě napadne ještě něco uplně jiného, ale asi né... asi to zůstane u spodního prádla..

Pokročilý

modrokakocka

já jsem rozhodně pro boxerky nebo pro trenýrky, vždyť slipy už tak moc neletí, i když je fakt že v poslední době je i o ně docela velký zájem :))

Pokročilý

adelickaa

to asi jo, tak to asi vyřeším tak že koupím nějaké hezké spodní prádlo :) ale fakt by to chtělo kvalitní, vlastně asi ani nejde o značku, ale o to aby to bylo pohodlné

koreg

Trenýrky Styx https://www.trenyrkarna.cz/…. Nosí je i moje holka. Trenýrky Styx existují díky nápadu dvou pražských barmanů od Vánoc roku 1996. Jsou pohodlné a stylové.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4946
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2419
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.