Jaké netradiční kombinace jídla vám chutnájí?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Melouna s balkánským sýrem. K tomu veka:-)) Mňam:-)))

http://www.to­precepty.cz/re­cept/6891-meloun-s-balkanskym-syrem/

Další odpovědi
marci1

Rohlík s trochu namazaným sádlem. Prostě mi to chutná. 🙂

Questman

Třeba bílé pečivo s česnekovo-vajíčkovou pomazánkou a navrch trochu jahodové nebo brusinkové marmelády.
Taky smažený sýr v sezamové housce, horní strana s tatarkou a spodní s kečupem.
Při nachlazení čaj se lžící másla a lžící medu.
Vodka s banánovým džusem.
Nivová pomazánka s broskví.
Dál zatím nevím ale určitě by se ještě něco našlo :D

geekocz

Osobně jsem si strašně zamiloval lívance na „americký způsob“. Menší silnější palačinky zalité javorovým sirupem a osmažené plátky slaniny.

anonym

Já rád maso upečené či usmažené s nasládlou chili omáčkou,tak chut sladkýho s masem je vynikající,nebo dám omáčku z ústřic,taky dobrá kombinace,dobrej je rohlík s čokoládou,ale setkal jsem se u němců,že si kydlej do guláše tatarku,to už je dost chutí smícháno,,,,proti gustu žádnej…dišputát