jirka F

jaké nejzajímavější e-mailové spamy vám přicházejí na váš e-mail?

Mně nejčastěji spamy že mám k vyzvednutí výplatu ve výši například 1905 eur nebo také mně už je to déle přišlo že nějaký člověk mně natočil na webkameru při mém sebeukájení a jestli mu nepošlu peníze tak to zveřejním na internetu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, něco takového mi už taky přišlo. Teď nejčastěji nabídky na seznámení i s hanbatými fotkami, keto dieta a podobné hovadiny.

Další odpovědi
marci1

Těch už bylo! V poslední době během dvou dnů třeba „nároky na výplatu“: od „Elišky“ 3745 euro , od „Barbory“ 1945 euro a já na ten odkaz nekliknu a nekliknu! Tolik peněz a já je nechci. 🙂

elkon

Je to pár dní, údajně od České pošty, přišel mi mail, kde na mě chtěli doplnění adresy, že mi nemůžou doručit zásilku a abych zaplatil za to 50Kč. A to mě oslovili mailovou adresou, protože moje jméno neznali. Sice dobrou češtinou, ale je to postavené na hlavu. Neznají jméno, ale zásilku by chtěli doručit. Já jsem mail ani nepustil do PC, pouze jsem si nechal zobrazit obsah v mém hlídacím programu a pak jsem napsal České poště a poslal jsem jim okopírovaný ten mail. Dopadlo to jak jsem tušil. Během asi deseti minut mě přišla zpráva, že to je podvod a ještě mě přišel odkaz na jejich stránky, kde ukazují, že podobných mailů už zjistili více. Takže, jak říká hláška z jednoho filmu „vždy ve střehu“.

Pepa25

Na spamech není nic zajímavého. Mně pořád dokola nabízejí údajně výhodné bitcoiny. Co nejvíce „frčí“ je možné zjistit na hoax.cz, mají tam i kategorie scam419 (aka nigerijské dopisy), řetězové emaily a loterie.

moníčeččík

mně od Karolíny. Říká že mám víplatu 15548eur

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.