Jaké nejlepší filmy jste viděli v poslední době?

Já : 1. Gacy 2. Tahle země není pro starý 3. Gran Torino

Nejlepší odpověď
anonym

Oslava narozenin mojí vnučky, super film, asi tak pětiminutovej, místy drtek akční, , během chvíle si jeden popláče, nasměje, nechybí napínavá zápletka a nepředvídané rozuzlení, ovšem to je jen a pouze pro fajnšmekry 🙂
Doplňuji:
Pak mám ještě jeden ve svojí filmotéce, je to příběh malého, zrzavého psíka od sousedů, jehož koníčkem a vášní je každé ráno kadit na mojem pozemku. Řadím jej mezi přírodopisné snímky. Dosta již právem řadu ocenění.

Další odpovědi
anonym

Ty,co píšeš jsou dobrý,mně se nejvíce teď líbil 12 let v řetězech,Zna­mení,Kapitán Phillips,Pot a krev,2 zbraně.

anonym

AO poslední neandrtálec,ten mi připomíná jen názvem tady toto Gulaga,
jinak to je super film,
Pokojný bojovník,
10000př,n,l
Apocalypto