Questman

Jaké nejkvalitnější ochucené doutníky se dají v ČR koupit a kde?

Jde o narozeninový dárek pro kamaráda :)
Cena nerozhoduje. 1–4 kusy v balení.

Doplňuji:
Něco jako toto http://doutniky-rb.cz/doutniky-ochucene/vasco-de-gama-port-wine-20ks?sort=p.pri­ce&order=DESC
Ale nejlépe třeba s madagaskarskou vanilkou :)

Odpovědi
Agneta

No dobře, že ses tady zeptal…:DDD
Kup mu Davidoff Santa Cru No.1. doutník, za 1500,– Kč, je asi 30 cm dlouhý a tak taky dlouho hoří… takové 2 až 3 hodiny :D
Já ale vánoční dárky kupuji v zahraničí, a tak ti nemůžu dát žádné tuzemské doporučení, neboť exkluzívní věci se v Česku moc koupit nedají. Zkusit můžeš tabákový obchod na stanici metra Staroměstská…

setapouch

Tak nějak nevím, jestli kvalitní ochucený doutník není oxymoron. Vezmi jakýkoli ochucený nebo kvalitní neochucený.