Tibca1

Které soustružnické nože bych mohl dát na plakát?

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat, konkrétně strojařů: Dělám ročníkovku jako úkol do školy. Chci udělat plakát soustružnických nožů. Na tom plakátu bude nějaká hřídel (součástka) a k ní nakreslím nože. Určitě tam dám nějaký vnitřní nůž, potom z vnějších bych tam dal: ubírací ohnutý, upichovací, závitový a potom ještě jeden, ale nevím, jak se mu říká (soustruží se s ním (průměr) podélně). Které další nože bych tam mohl dát?
Předem děkuji.

Odpovědi
Drap

Nedá se říct, který nůž je nejdůležitější. Vždy je to ten, který právě potřebuješ, podle toho, co děláš.