Amie

Jaké nehty na rande?

Hádáme se s kamarádkou, jakou úprava nehtů u holek kluci preferují. Myslím francouzská manikúra, bezbarvý lak, přírodně, červené… Ostříhání, čistota a podobně je samozdřejmostí.

Nejlepší odpověď
quentos

Budu-li mluvit za sebe: jedině přírodní, ostatní úpravy spíš odpuzují a image víc pokazí než vylepší.

Další odpovědi
Drap

Já nosím jenom ty svoje. Jiné si vůbec neberu.

anonym

Upravené, čisté a decentně nalakované. Hlavně takové, aby ses cítila sama se sebou spokojená. Na kamarádky v tomhle moc nedej. Ženy mají rozvinutou intuici a tou by se měly řídit. Cokoliv výrazného bude působit nepřirozeně a tvrdě. Takže jsi vlastně ani odpověď nepotřebovala, máš to u otázky všechno napsané.

kristýnary

Ahoj, já se také přikláním k nějakým nevýrazným nehtům. Tím rozhodně nic nezkazíš. Některým klukům sice umělé nehty nevadí, ale některým ano. Decentně nalakované nehty neodradí žádného. Já si všechny laky na nehty, co mám, objednávám z https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ , protože mají velký výběr, tak mám pořád z čeho vybírat 🙂 .

anonym

Drape, Ty tomu dáš vždycky korunu. Pokaždé se na Tvoji odpověď těším už dopředu. Ještě jsi mne nezklamal. Vážně jsi tu jednička a já před Tebou uctivě smekám.