Retko

Jake nastroje jsou pouzity…

Zde www.youtube.com/wat­ch?v=YQK4ykXuj­K8 . V casti Minuta a 35 sekund.

Hmm. koukam, ze nejde nacist. Musite smazat ty mezery po tečce.

Nejlepší odpověď
quentos

elektrické varhany a elektrické kytary. Jo jo, kde je konec staré dobré Tarje…
(můžou je ale klidně simulovat i elektrické klávesy, na nich je možná simulace všeho možnýho)

Další odpovědi
fortin

Zní to jak elektronické dudy. Pohyb tonů prozrazuje klaviaturu. Jestli mají svého klávesáka nevím. Jestli svého nemají, nemá cenu si nějakého půjčovat. Tak to hraje sólo na kytaru s takovým zvukovým efektem. Klávesák by ale měl co dělat. Je to hrané živě, žádný program. V 2. části sóla se zvedá o půltón tak rychle hrál jenom Bach. O to je to těžší. Takže je to kytara.