Heřman

Jaké následky může mýt jízda na kole které není v pořádku ?

Mám jízdní kolo berany ale problém je ten že ze zadního ráfku mám osmičku a chybí mě asi 3 paprsky. Je asi nebezpečné na něm jezdit ale jaký to bude mýt následky když takhle budu pokračovat v ježdění.

Nejlepší odpověď
anonym

Nameleš si hubu. Kolo nesplňuje technické požadavky http://www.technic­ke-normy-csn.cz/technicke-normy/silnicni-vozidla-30/jizdni-kola-3090

Další odpovědi
Mirdas

Kolo jako každý dopravní prostředek má být v naprostém pořádku neboť tím ohrožujete nejen sebe, ale i své okolí.
Následky mohou být i toho nejhoršího rázu.

dudu

Jestli to umíš, přečti si pravidla silničního provozu. Pravopis zdá se, moc neovládáš.