Jahoda

Jaké následky může mít časté pojídání kofeinových tablet?

Neptám se na sebe, ale pouze pro zajímavost :)

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Terryle

Přesně, tablety časem ztratí účinnost a dotyčnej je pak do sebe musí cpát, aby vůbec byl schopný fungovat, ne aby odváděl větší výkon.
Plus riziko předávkování kofeinem, když se to neodhadne – bušení srdce, kolísání tlaku, průjem. Plus individuální účinky – já se už z přemíry kofeinu párkrát regulérně sjela – mám záchvaty smíchu a jsem schopná zírat půl hodiny do holé zdi a smát se jí, jak mi přijde horzně zajímavá a vtipná. A kamarád budoucí doktor mi to potvrdil, na někoho prý kofein má i tyhle účinky. Takže pozor, pak se blbě vysvětluje, že jste si nešlehli ani nechlastali, jen měli hodně kafe nebo tabletek ;o)

Další odpovědi
anonym

Řídká stolice.

BEAES

Nespavost a třeba i kazivost zubů. pokud jsou s cukrem.

hanulka11

Myslím,že pak už je to závislost . Už nemají ani účinek jaký by měly mít- pokud si tělo na ně zvykne.