ten který je

Jaké nápoje jsou vhodné v době veder?

Zdravím všechny a chci se zeptat jaké nápoje nyní pijete v těchto tropických dnech?

Nejlepší odpověď
annas

Já piju čistou vodu. Večer občas střik z červeného vína, příležitostně 1/3 piva (podle jídla).

Další odpovědi
1popelka1

Podle momentální chuti – vodu z kohoutku, vodu s citrónem, zelený čaj, mix vody s pomerančovým džusem a večer bílé vínečko nebo pivečko.
Doplňuji:
ReHu – já zase slyšela, že naše voda z kohoutku je jedna z nejkvalitnějších (ve srovnání s jinými státy). Tak teď babo raď.:-)

rynek878

U nás se přes pije toto:

Mořské řasy – japonské krystaly TIBI
Řasy se pěstují velice dlouho a bohužel není znám jejich původ, ví se jen, že byly dovezeny z Kavkazu a jsou příbuzné s chrchlíky Tibetské houby a pěstují se i v Číně a dnes už vlastně po celém světě, kde je známo spousta různých receptů na přípravu vodního kefíru.
P.S.vřele doporučuji !!!!!!!!!!
viz link:

Zdroj: http://mortici­e.blog.cz/0710/ti­bi-krystaly-vodni-kefir

atriplex

Voda z vodovodního kohoutku a ovocný čaj pokojové teploty.

pekynka

Hodně se potíme a odchází spoustu minerálů, které je třeba doplňovat, prokládat čistou vodou – to je nyní trend a šťavnaté ovoce dodá vitamíny.Sladké nápoje zbytečně zatěžují organismus, který se nyní intenzivně zabývá ochlazováním (udžováním) tělesné teploty.

Miroslavst

Pivo a rum

Jahoda

Ledová káva, obyčejná voda, sodovka s ledem, koktejl, džus s ledem, vychlazený zelený čaj s citronem apod. Ještě také doporučuji koupit si od značky Aquila (tuším-li správně) červený čaj s hruškou a nechat v lednici vychladit. Je to velmi dobré ověžení pro letní horké dny 🙂

panenka

Já piji obyčejnou vodu,sodovku s ledem,a občas si udělám ledovou kávu.

ReHu

Čistou vodu. vodu s vloženými lístky máty nebo měduňky, čaj pokojové teploty.
Doufám, že vy, co pijete vodu z kohoutku ji máte aspoň přefiltrovanou. Víte, jak staré je potrubí z vodáren k vašemu domu? Co se tam vše po cestě dostane? A balená voda není o nic lepší. Mraky vyjímek a velký byznys. A také jsem zjistila, že v ČR jsou normy pitné vody ve vod.řádu více než mírné oproti jiným státům. I okolním. Proč se u nás voda stále chloruje, přestože nám chlór škodí, když se jinde jodizuje?

Vicki

Vodu z kohoutku a dobře vychlazené ovocné kefíry.