Avatar uživatele
ten který je

Jaké nápoje jsou vhodné v době veder?

Zdravím všechny a chci se zeptat jaké nápoje nyní pijete v těchto tropických dnech?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, aramah, rynek878, pekynka před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já piju čistou vodu. Večer občas střik z červeného vína, příležitostně 1/3 piva (podle jídla).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Podle momentální chuti – vodu z kohoutku, vodu s citrónem, zelený čaj, mix vody s pomerančovým džusem a večer bílé vínečko nebo pivečko.
Doplňuji:
ReHu – já zase slyšela, že naše voda z kohoutku je jedna z nejkvalitnějších (ve srovnání s jinými státy). Tak teď babo raď.:-)

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

U nás se přes pije toto:

Mořské řasy – japonské krystaly TIBI
Řasy se pěstují velice dlouho a bohužel není znám jejich původ, ví se jen, že byly dovezeny z Kavkazu a jsou příbuzné s chrchlíky Tibetské houby a pěstují se i v Číně a dnes už vlastně po celém světě, kde je známo spousta různých receptů na přípravu vodního kefíru.
P.S.vřele doporučuji !!!!!!!!!!
viz link:

Zdroj: http://mortici­e.blog.cz/0710/ti­bi-krystaly-vodni-kefir

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Voda z vodovodního kohoutku a ovocný čaj pokojové teploty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Hodně se potíme a odchází spoustu minerálů, které je třeba doplňovat, prokládat čistou vodou – to je nyní trend a šťavnaté ovoce dodá vitamíny.Sladké nápoje zbytečně zatěžují organismus, který se nyní intenzivně zabývá ochlazováním (udžováním) tělesné teploty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Pivo a rum

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ledová káva, obyčejná voda, sodovka s ledem, koktejl, džus s ledem, vychlazený zelený čaj s citronem apod. Ještě také doporučuji koupit si od značky Aquila (tuším-li správně) červený čaj s hruškou a nechat v lednici vychladit. Je to velmi dobré ověžení pro letní horké dny 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já piji obyčejnou vodu,sodovku s ledem,a občas si udělám ledovou kávu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Čistou vodu. vodu s vloženými lístky máty nebo měduňky, čaj pokojové teploty.
Doufám, že vy, co pijete vodu z kohoutku ji máte aspoň přefiltrovanou. Víte, jak staré je potrubí z vodáren k vašemu domu? Co se tam vše po cestě dostane? A balená voda není o nic lepší. Mraky vyjímek a velký byznys. A také jsem zjistila, že v ČR jsou normy pitné vody ve vod.řádu více než mírné oproti jiným státům. I okolním. Proč se u nás voda stále chloruje, přestože nám chlór škodí, když se jinde jodizuje?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Vodu z kohoutku a dobře vychlazené ovocné kefíry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek