klob1

Jaké náhrady Svitkových fólio kond, kdy a kde použít PP vs.PET?

Kdy a kde používáte PET, PP? Třeba, který nahradit za ty původní TC? Který dát do Oscilačního obvodu, Impulsního obv.? Nebo k reproduktoru?
Třeba ve schématu je napsané Svitkový.
Sice na netu je tabulka článek, kde to bylo, ale chytřejší z toho nejsem. A v elektronice také tam nevěděli, když se člověk zeptá, bohužel. Prý si to mám zjistit někde, a pak mi to podají, s tím PP nebo PET k čemu jsou.
Takže děkuji chytřejším lidem, kteří už vědí. A o to více, když poradí, jak se v tom vy dokážete vyskytnout. Vím, že se dá koupit ještě to TC, ale to neřeší ty, kde se použije PE nebo PET. Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Napiš pro co to potřebuješ. Pro nf techniku to bude jedno, hlídej si napětí (stejně asi většinou budou min na 250V a víc potřebovat nebudeš). Pro vf pak budeš muset řešit takové ptákoviny jako je činitel jakosti a pak nevím. Popravdě si myslím, že ty foliové budou všechny lepší (co se ztrát a parazitních jevů týče) než původní svitkové.