misus

Jaké myslíte že jsou největší problémy v náboženství v ČR? :o … díky :)

Odpovědi
Drap

Mýslím, že níboženství žádné problémy nemá. Naboženství je víra . A jaké ta může mít problémy ? Buď věřím, nebo nevěřím.

LejdyTerr

Já vidím porblém v každém náboženství..... Být po mém, zrušila bych je, ať si každý věří, ale neobtěžuje s tím ostatní. Teď se tady krásně rozmáhá islám, Jehovisti oxidujou na ulicích se Strážnou věží, Mormoni zase využívaj neštěstí lidí, hlavně aby měli svých 10%. Náboženství – ať už jakékoli – je zlo samo o sobě

Protiva

Náboženství není zlo, ale řešením zla. Prvně bylo zlo, potom náboženství, ale co potom s náboženstvím, když zlo bylo odstraněno? Pro konkrétní období vznikl NOVÝ ZÁKON. Největší problém v náboženství je ten, že se už 2000 let nevyvíjí.