dj.david1234

Jaké můžou být následky po snězení pukavce?

Co se může člověku přihodit když sní pukavec? (zkažené vejce 🙂 )

Doplňuji:
Naštěstí se mi to ještě nestalo… No fuj..

Nejlepší odpověď
briketka10

budeš mít srápotku :))
ale myslím, že ten puch
tě odradí předtím, abys
ho vůbec snědl..

Další odpovědi
Lleni

Strašně to smrdí- proč by to někdo jedl????://

Pájo

Salmonela.
= akutní průjmové onemocnění s krátkou inkubační dobou (6 – 72 hodin). Může probíhat mírně, ale klasicky je to „bouřlivé“. Po 8–10 hodinách po požití špatné stravy nastupují křečovité bolesti břicha, později průjem, zvracení, teplota. Projevy obyčejně přetrvávají jen několik hodin, ale dochází k silné dehydrataci.

mosoj

Sirovodík nepojídám je dosti jedovatý.
Doplňuji:
Tak on už to není sirovodík . Nyní je to sulfan ???? !
Ale jedna dobrá zpráva, zlepšuje prokrvení penisu.

hanulka11

myslím, že kvůli zápachu ho nepozřeš..... tak, že nic nehrozí

Conchus

Proč bys to dělal? Ale neboj, jen ti bude chvilku blbě, neumřeš.