hapiky

Jaké může být současné či historické skóre, když bojuje hloupost s chytrostí?

V celozemském průměru.

Nejlepší odpověď
Kepler

Chytrost nad hloupostí zvítězit může, pokud ty blbce dokážeš ignorovat. Někdy je třeba se té blbosti postavit, to ano. Proto už nemáme Hitlery ani Staliny. Na cestě jsou už další, tak bacha na to.

Další odpovědi
Kelt

Viděl bych to jako tenisové utkání, zatím je stav 2:2 na sety 5:5 v posledním setu, je to 40:40 a každou chvíli má někdo výhodu. A snad se bude hrát ještě hodně dlouho. Ale v tomto případě nejsou určena jednoznačně pravidla, soudci jsou nejednotní, rovněž kurt nemá zřetelné čáry a utkání se každou chvíli přerušuje kvůli divákům.

ivzez

Chytrost s hloupostí nemůže nikdy vyhrát.
(Nad hloupostí se nedá vyhrát.)
Přesto by neměla hloupost ponechat bez povšimnutí.