Jim

Jaké musím vystudovat školy, abych se stal plastickým chrurgem?

potřebuji udělat práci na téma vysněné povolání a potřebuji všechny školy, které mám vystudovat k výše zminovanemu povolání…??

Nejlepší odpověď
vecernice

Zdravím,tak přemýšlím a chtěla bych asponˇtrochu poradit.Jako první to bude základka,pak střední škola s maturitou,pak klasicka vysoká škola tj.medicína a pak teprve samotná specializace,ale nejsem si jistá přesným názvem této specializace-asi atestace,či kandidatura,nebo nějaké obhájení doktorátu.Ten název si nemůžu vůbec vzpomenout.Ráda bych poradila víc…