Monika :)

Jaké musím mít známky, abych se dostala na obchodní akademii Šumperk ?

Prosím poraďte mi jaký bych měla mít průměr když bych chtěla jít obchodní akademii v Šumperku ? Předem děkuji za rady

Odpovědi
Michal Kole

To zálěží na řediteli každé školy, jaké si vymslí požadavky pro přijetí.

Ale známka nemá žádnou vypovídající hodnotu, protože je udělována subjektivně učitelem a jeden učitekl dává známky zadarmo a u jiného musíš umět i na 5tku.

Když mu tohle řekneš, tak řediteli vezmeš vítr z plachet.