alexandra

Jaké multimediální centrum?

Máme plazmovou televizi 3D TX P42ST30,která mi přes USB na externím HDD nepřehrává všechny formáty,které bych potřebovala,nap­ř.některé mkv jdou a některé ne,nevím proč. A taky se mi některé filmy sekají,nebo zamrznou a jede mi přes to úplně nějaký jiný obraz.No,moje chyba,že jsem si to pořádně neověřila.Teď bych potřebovala poradit nějaké multimediální centrum,které přehraje všechny možné formáty a vezme HDD 1TB.Potřebuji nějaké levné do 2000,–kč a bez interního HDD.Mám dost externích.Nebo jestli jsou třeba nějaké DVD přehrávače s USB,které vezmou všechny formáty.Díky za radu
Doplňuji:
Michale,ten Blu-Ray bude lepší i když nebudu přehrávat blu-ray disky???A přehraje mi to všechny formáty na USB ??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

DVD přehrávač bych v dnešní době nebral, spíš blu-ray

Filmy v AVI jsou často oříškem vždycky, lepší je si dát tu práci a převést film do formátu DVD-Video nebo alespoň do MPEG 2 (v tomto formátu je na DVD disku), bluray video je v mkv nebo MP4

Další odpovědi
Jikra

Na Heureka.cz nějaký jsou a některý i s recenzemi­.A nebo Zboží.cz.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=Multime­di%C3%A1ln%C3%AD+cen­tra&min=&max=&gty=new&o=3

alexandra

Tak dozvím se,jaké to multimediální centrum. Díky