tomáš007

Jaké momenty sil se objevují na houpačce?

Nejlepší odpověď
annas

Několikrát jsme tě upozorňovali, že domácí úkoly nevypracováváme. Vždy ti nebude někdo poskytovat informace.
Doplňuji:
Seminární práce o houpačce.
http://fyzika­.gymnachod.cz/sem/2005­/dundalek.pdf

Další odpovědi
www

Jako u páky.
Tvoje otázky jsou DÚ nebo zábava? Ten první případ zde řeší málokdo, ve druhém to patří do jiné kategorie 😉

sdesigner

Ja si myslim ze sme na stranke kde ma clovek najst odpoved na kazdu otazku. tak neviem co riesite. su tu ovela sprostejsie otazky (a tato sprosta nieje). k otazke. jednoznacnu odpoved neviem. ked tak rozmyslan posobi tam paka na stred hupacky. ak sa jedna o ten typ co sedite oproti sebe. a na teba posobi tiazove zrychlenie a mala odstrediva sila kedze pri hupani robis aj maly obluk okolo osi hupacky. neviem ci ti to postacuje viac o tom neviem ;)